Новини

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат відповів на чутки про затримку F-16 від Данії

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат закликав дивитися офіційні джерела

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат закликав дивитися офіційні джерела, зокрема, щодо інформації, що Данія на півроку затримає поставки Україні винищувачів F-16.

Про це повідомив Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

«Дивимось на сайт Міністерства оборони Данії. Там жодних заяв. Видання посилається на якісь свої джерела… Зрозуміло, воно не просто», — заявив він.

За його словами, українська держава прискореними темпами готується до передачі західних винищувачів F-16 та додав, що українські військові проходять процес підготовки в надзвичайно швидкі терміни.

«Жодна держава так не проходила. Україні дали зелене світло, Україна робить це прискореними темпами. Тому, які там джерела і що там відбувається, я не можу вам підтвердити, бо це не надто розкривається. Давайте дивитися офіційні джерела. Щось заявляють партнери? Не заявляють. Не потрібно робити з цього якусь катастрофу чи зраду», — підкреслив Ігнат.

Він додав, що у України є поступовий план дій, який виконується.

«Пілоти навчаються. Хотілося б до кінця року (отримати літаки — ред.), але мова вже йшла про терміни «на весні»… В Україні готується інфрастуктура, підготовка пілотів триває. Немає сенсу постачати літаки в Україну до кінця минулого року. Для чого? Щоб вони тут стояли?», — заявив речник Повітряних сил.

Сьогодні датське виданням з посиланням на Міноборони Данії повідомило, що постачання винищувачів F-16 затримуються на пів року.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top