Новини

Подоляк пояснив, чому неможливо провести вибори під час війни

Основних причин

Провести вибори в Україні під час війни неможливо із декількох причин. Окрім того, це заборонено законодавством. Про це Михайло Поляк висловився в ефірі програми «Сніданок з 1+1» 29 серпня.

За його словами, серед основних причин, чому фактично неможливо провести вибори зараз — безпека, фінансування, а також можливість реєстрації виборців.

«Президент абсолютно реалістично дивиться, на відміну від багатьох людей, які досить дивно поводяться. Вони думають, що є дві України — одна воює, а інша може займатися тим, чим займалася 33 роки, тобто займатися своїми політичними кар’єрами», — заявив Михайло Подоляк.

Окремо було зазначено, що в країні запроваджено воєнний стан і близько мільйона людей мають відношення до того, що відбувається на фронті. Відповідно, на передовій проводити голосування практично неможливо.

«Президент про це чітко говорить — якщо будуть спостерігачі, які зможуть сидіти в окопах», — сказав Подоляк.

Другою причиною, за його словами, є постійні атаки ЗС РФ по українських містах.

«Як проводити агітацію? У нас не контрактна, а мобілізована армія. Люди мають право висувати свої кандидатури, проводити певні заходи інформаційного реагування. Як ми можемо ці їхні права забезпечити? У нас є величезна кількість тимчасово переміщених людей. Це навіть не 7 мільйонів, про які говорять всесвітні організації, це більше 14 мільйонів, якщо ще брати внутрішньо переміщених», — підсумував Михайло Подоляк.

Ще однією причиною є величезна кількість тимчасово переміщених людей.

«Це навіть не сім мільйонів, про які говорять всесвітні організації, це понад 14 мільйонів, якщо ще брати внутрішньо переміщених. Яким чином провести в такі короткі терміни перереєстрацію реєстру виборців?», — пояснив Подоляк.

І остання причина, за його словами, — це питання ціни проведення виборів.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top