Економіка

Південна Корея оголосила про рекордну фінансову допомогу Україні на 2024 рік, — Reuters

Сеул також збільшив фінансову допомогу й для інших регіонів світу

У вівторок, 29 серпня, стало відомо, що Південна Корея у 2024 році планує надати Україні фінансову допомогу у розмірі 520 мільярдів вон (близько 394 мільйони доларів). Про це повідомляє Reuters.

Зокрема, майбутній пакет допомоги включає: 130 мільярдів вон (100 мільйонів доларів) на відновлення; 260 мільярдів (близько 200 мільйонів доларів) на гуманітарну допомогу. До того ж Сеул планує виділити міжнародним організаціям 130 мільярдів вон (100 мільйонів доларів).

У липні президент Юн Сук Йоль оголосив, що його країна забезпечить  Україні «великий масштаб військових поставок» цього року, не повідомляючи більше деталей.

Також Юн оголосив про збільшення офіційної допомоги Південної Кореї на розвиток стратегічних територій, включаючи Азіатсько-Тихоокеанський регіон і Африку, з 1,4 трлн вон до 2 трлн вон (1,51 млрд дол).

У Міністерстві економіки та фінансів країни пояснили, що збільшення закордонної допомоги є частиною заходів, спрямованих на те, щоб допомогти південнокорейським компаніям вийти за кордон і захистити національні інтереси, такі як ланцюги поставок, а також взяти на себе відповідальність в якості ключового члена світової спільноти.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top