Новини

Папа Римський заявив, що Ватикан бере участь у секретній миротворчій місії в Україні

папа

Він не розкрив деталей цієї місії

Ватикан бере участь у миротворчій місії, щоб спробувати покласти край конфлікту між Росією та Україною, заявив у неділю Папа Франциск, додавши, що він також готовий допомогти репатріювати українських дітей, вивезених до Росії або на окупованих Росією території. Про це пише Reuters. 

«Зараз триває місія, але вона ще не оприлюднена. Коли вона буде оприлюднена, я розповім про це», — сказав Папа репортерам під час польоту додому після триденного візиту до Угорщини.

Понтифік зазначив, що мир досягається «відкриттям каналів».

«Я думаю, що мир завжди досягається шляхом відкриття каналів. Ви ніколи не можете досягти миру через закриття… Це нелегко».

Також він додав, що обговорив війну в Україні з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном і з представником Російської Православної церкви в Будапешті митрополитом Іларіоном. За його словами, «всі зацікавлені в шляху до миру».

Відколи Росія вторглася в Україну в лютому 2022 року, Франциск благав про мир практично щотижня та неодноразово висловлював бажання виступити посередником між Києвом і Москвою. Його пропозиція поки що не принесла жодного прориву.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у  Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top