Новини

Орбан обіцяє накласти вето на можливі санкції ЄС проти ядерної енергетики РФ

Угорський прем’єр вчергове сказав, що запроваджені проти Росії санкції нібито «не допомагають Україні звільнити свою територію»

Прем’єр Угорщини Віктор Орбан заявив, що його країна скористається правом вето, якщо Європейський союз спробує запровадити санкції, які стосуються ядерної енергетики РФ.

«Там, де це не зачіпає життєво важливих інтересів Угорщини, ми не перешкоджатимемо санкціям ЄС. Але щодо нафти, газу та атомної енергії, то на них Угорщина накладе вето», — сказав Орбан.

Крім того, угорський прем’єр вчергове сказав, що запроваджені проти Росії санкції нібито «не допомагають Україні звільнити свою територію».

«Брюссельські санкції не допомагають українцям, вони не змушують росіян відступати, але вони завдають нам страшної шкоди для Європи, для європейської економіки, у тому числі й для Угорщини», — стверджує Орбан.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top