Новини

Нардепа Миколу Тищенка виключили з партії «Слуга народу»

Sluga narodu Tishchenkoм

У четвер, 26 січня, Посольство України в Таїланді анонсувало зустріч з народним депутатом України від партії «Слуга народу» Миколою Тищенко, що мала відбутись завтра, 27 січня, в готелі «Novotel». Як зазначалось у повідомленні, мета зустрічі «обговорення питань покращення взаємодії з представниками української громади в Королівстві Таїланд».

Sluga narodu Tishchenko

Коли про цей захід дізнались ЗМІ та телеграм-канали, то були вкрай здивовані. Одним з перших відреагував голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія:

«Бачу, що не всі розуміють, чим повинні займатися народні депутати під час війни. Тому готуємо ряд кадрових рішень:

1. Звільнення Миколи Тищенка з посади заступника голови фракції «Слуга Народу».

2. Скликаємо термінове засідання, щоб виключити його зі складу нашої фракції.

3. Звертаюся до Олени Шуляк з проханням виключити його з партії «Слуга Народу».

Впевнений, нікому не потрібно пояснювати, за що.

Сподіваюся, після цього до всіх остаточно дійде, у чому полягає робота депутата воюючої країни». – зазначив нардеп.

Sluga narodu Tishchenko

Станом на зараз, народного депутата Миколу Тищенка виключили з партії та звільнили з посади заступника голови фракції у Верховній раді. А голова фракції Давид Арахамія пообіцяв ще вигнати Тищенка з фракції.

Sluga narodu Tishchenko

Сам Микола Тищенко, сповнений обуренням, пішов у чат фракції з’ясовувати стосунки. Нардеп підписаний у фракційному чаті як «Тренер» і спілкується виключно російською.

У переписці Микола Тищенко апелює до того, що керівництво фракції було в курсі його поїздки і було не проти. Крім того, він поїхав «титанічно» працювати і ні на яке море ходити не збирався.

Пряма мова народного обранця в чаті (орфографію збережено): «Какое море??!! Я тут сам без семьи!!! Проездом на пару дней, это пиз…ц знаете…

Sluga narodu Tishchenko

Я провел и провожу титаническую работу. Был уже в разных странах. В Тае вообще нет посла … люди обратились я не отказал…

Sluga narodu Tishchenko

Давид Арахамия ты же в курсе всех моих передвижений, я ничего не скрываю работаю в рамках группы дружбы Вьетнам и с послами ездим по азиатскому региону. Встретился с представителями коралевской семьи. Вы же сами поставили задачу для всех депов пахать 24/7…

Sluga narodu Tishchenko

Все всеми подписано, поехал за свой счет. Провел столько переговоров … народ вы чё?»

Sluga narodu Tishchenko

Утім, зустріч на високому рівні в Миколи Тищенка в Таїланді все ж таки відбулась.

Sluga narodu Tishchenko
Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top