Новини

«Операція» на Бєлгородщині – справа рук російських патріотів, — Ганна Маляр

Регулярні підрозділи Збройних сил України не мають наміру заходити на територію Росії

Регулярні підрозділи Збройних сил України не мають наміру заходити на територію Росії. Учасниками подій у Бєлгородській області є російські патріоти, які хочуть змінити політичний режим у своїй державі, заявила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

«Ми не ведемо війни на чужих територіях. Ми це неодноразово доводили та це говоримо. І, власне, те, як українська армія веде війну, ми показуємо свою цивілізованість. Ми звільняємо свої території у тих межах, які визнані у 1991 році», – сказала вона.

Маляр зазначила, що ділянка кордону з Бєлгородською областю для українських військових дуже небезпечна, а ситуація, що склалася там, – це передбачувана внутрішня російська криза.

«Це патріоти Росії, наскільки ми розуміємо. Люди, які повстали фактично проти путінського режиму. Тому що те, що робить Путін з Російською Федерацією тим, що він з нами веде війну, викликає невдоволення в усіх свідомих росіян. І те, що для них ганебно зараз діставати свій паспорт, що вони соромляться показати у світі, що вони – громадяни Росії, рано чи пізно повинно було призвести саме до того, що зараз відбувається на Бєлгородщині», – розповіла заступниця міністра оборони України.

За словами Маляр, невдоволення назрівало серед громадян Росії ще до повномасштабного вторгнення, оскільки Путін приділяє більше уваги мілітаризації держави, аніж її розвитку.

«Це така внутрішня російська криза, яка була передбачувана. Це свідомі патріоти Росії, які хочуть змінити політичний режим», – зазначила вона.

Чиновниця додала, що більшість росіян згодом відчуватимуть провину та ганьбу за те, що підтримували війну проти нашої країни.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top