Наука та технології

Ізраїль прагне стати «наддержавою» за допомогою ШІ — Міноборони країни

Израиль

«Є люди, які вважають ШІ наступною революцією, що змінить обличчя війни на полі бою»

Гендиректор Міністерства оборони Ізраїлю заявив, що Ізраїль прагне використати свої технологічні досягнення, щоб стати «наддержавою» у застосуванні штучного інтелекту (ШІ), у т.ч. і у військових цілях. Кроки, спрямовані на використання швидкого розвитку ШІ, включають створення спецорганізації з військової робототехніки, — про це повідомляє Reuters.

«Кроки, спрямовані на використання швидкого розвитку штучного інтелекту, включають створення спеціальної організації з військової робототехніки в міністерстві і рекордно великого бюджету на відповідні дослідження і розробки в цьому році», — заявив генерал армії у відставці Еяль Замір.

Він назвав GPT (генеративний попередньо навчений трансформатор) і AGI (штучний загальний інтелект) сферами глибоких досліджень, над якими працюють цивільні індустрії ШІ і які з часом можуть мати військове застосування.

«Є люди, які вважають ШІ наступною революцією, що змінить обличчя війни на полі бою», — зазначив Замір.

За його словами, «місія полягає в тому, щоб перетворити Ізраїль на наддержаву в галузі ШІ і стати на чолі дуже обмеженої кількості світових держав, які входять до цього клубу».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top