Новини

Новий Harley Davidson буде коштувати близько 3 тисяч доларів

Harley Davidson

Harley Davidson повернувся в Індію через три роки після того, як закрив там свій філіал: місцевий завод Hero MotoCorp починає випускати під американським брендом байк X440 за дуже привабливою ціною.

Виготовлятися мотоцикл буде за придбаною у Harley Davidson ліцензією зі збереженням назви бренду у шильдику та кузовних написах. Поки мова йде про наповнення внутрішнього ринку, що з появою цієї моделі наче прокинувся і навіть підняв акції Hero на 3%.

Оголошені з 4 липня попередні замовлення на X440 довелося припинити: за місяць найбільший у світі виробник мотоциклів і скутерів отримав 25 597 заявок на Harley Davidson X440. За виробничим планом випуск цього байка розпочнеться у вересні, а перші постачання клієнтам очікується у жовтні.

Нинішній цінник на усі попередньо замовлені 400-кубові одноциліндрові мотоцикли Harley у стилі скремблера тримається на рівні 2890 доларів США за базову версію і 3370 доларів США за найдорожчою комплектацією.

Harley Davidson

За інформацією Hero MotoCorp, американський мотоцикл індійського виробництва на ринок США, як і на інші, поки не буде поставлятися і експортна версія байка ще не розглядається.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top