Економіка

Найбагатша родини Британії експлуатувала людей — BBC

раб

У Швейцарії суд визнав винним в експлуатації людей чотирьох членів найбагатшої родини Великої Британії — індійську родину Хіндуджа. Про це повідомляють The Guardian та BBC.

Зазначається, що Пракаш і Камаль Хіндуджа, а також їхній син Аджай і його дружина Намрата визнані винними в експлуатації та незаконному працевлаштуванні людей, яких вони привезли з Індії, аби ті на них працювали. Членам родини призначили покарання від 4 до 4,5 років.

Старше подружжя Хіндуджа (їм обом за 70) не приходили на судові засідання, пославшись на погане здоров’я. Аджай і Намрата були присутні на суді, але не вислухали вироки.

Адвокати підсудних заявили, що оскаржуватимуть це рішення суду.

Троє робітників, яких Хіндуджа привезли з Індії, стверджували, що родина платила їм лише 7 фунтів стерлінгів (8 доларів США) за 18-годинний робочий день – менше десятої частини суми, необхідної за швейцарським законодавством. Також у працівників відібрали паспорти і рідко дозволяли покидати будинок. Під час судового розгляду прокурори стверджували, що родина витрачала на свого собаку більше, ніж на своїх слуг.

Адвокати сім’ї Хіндуджа стверджували, що всі троє позивачів отримували значні привілеї, їх не тримали в ізоляції, вони могли вільно залишати віллу. За словами адвокатів, працівники були вдячні роботодавцям за те, що ті запропонували їм краще життя.

Сім’я Хіндуджа володіє Hinduja Group — транснаціональною групою, яка займається нафтою, газом і банківською справою. Також родина має готель Raffles у Лондоні. Сукупний статок сім’ї оцінюють у приблизно 37 мільярдів фунтів стерлінгів (приблизно 47 млрд доларів).

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top