Новини

Міжнародний суд у Гаазі видав ордер на арешт Володимира Путіна

fucker

Міжнародний кримінальний суд Гааги видав міжнародні ордери на арешт президента Росії Володимира Путіна, а також уповноваженої з прав дитини Марії Львова-Бєлова.

Про це йдеться у прес-релізі МКС у п’ятницю, 17 березня. Там пояснили, що Путіна та Львова-Бєлова підозрюють у незаконній депортації населення та дітей з території України до Росії.

«Сьогодні, 17 березня 2023 року, Палата попереднього провадження ІІ Міжнародного кримінального суду («МКС» або «Суд») видала ордери на арешт двох осіб у контексті ситуації в Україні: пана Володимира Володимировича Путіна та пані Марії Олексіївни. Львова-Бєлова», — йдеться у повідомленні.

У повідомленні Міжнародного кримінального суду зазначається, що «існують розумні підстави вважати, що Путін несе індивідуальну кримінальну відповідальність за вищезазначені злочини» — через безпосередню участь, дії спільно з іншими людьми або ж через неспроможність здійснювати належний контроль над цивільними та військовими підлеглими, які вчиняли дії або допускали їх вчинення.

Приблизно такою ж є підстава видачі ордеру на арешт Марії Львової-Бєлової, яка з 2021 року є уповноваженою РФ з прав дитини, — за виключенням пункту про «неспроможність здійснювати належний контроль над військовими підлеглими».

Після того, як міжнародні судді видадуть ордер на арешт Путіна, його будуть зобов’язані заарештувати у кожній із 123 країн-учасниць римського статуту.

Генпрокурор України Андрій Костін також підтвердив видачу ордера Путіну.

«Це означає, що за межами Росії путін повинен бути заарештований і переданий до суду. А світові лідери тричі думатимуть, перш ніж тиснути йому руку або сідати з ним за стіл переговорів», — зазначив він у Telegram.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top