Новини

Литовська організація відкрила безкоштовну програму для українок

Близько 25 тисяч жінок зможуть познайомитись з різними технологічними професіями

Литовська організація Women Go Tech запустила безкоштовну менторську та навчальну технічну програму для українок. Про це MC.today розповіли в організації.

Близько 25 тисяч жінок з України, Польщі, Чехії, Латвії, Естонії та Литви зможуть познайомитись з різними технологічними професіями, а також підвищити впевненість у власних можливостях обіймати керівні посади у галузі.

Women Go Tech з 2017 року розвиває програми з наставництва та навчання для жінок. За останні шість років близько 11 тисяч жінок взяли участь у програмах організації. Понад 600 учасників програми розпочали свою кар’єру в ІТ чи інженерії.

Цього року завдяки гранту Google.org у розмірі $800 тисяч програма розширюється та робить додатковий фокус на українських жінках, які проживають в Україні та країнах Центральної та Східної Європи.

«Регіон Центральної та Східної Європи прийняв багато біженців з України, тому ми хочемо бути впевненими, що ми сприяємо підвищенню інтеграції українців у ринок праці тих країн, де вони зараз мешкають. Потреба у можливостях працевлаштування – величезний виклик як для переселенців, так і для мешканців нашого регіону загалом», – наголошує співзасновниця програми Жидруне Вітайте.

Організація представляє професійну менторську програму Acceleration Program та серію дистанційних занять Discovery Program, які проводитимуться українською, польською, чеською та англійською мовами. Обидві програми є безкоштовними для всіх українок, які проживають в Україні та країнах ЄС.

Реєстрація триватиме до 22 березня.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top