Здоров'я

Українці зможуть виписувати е-рецепт на ліки з квітня 2023 року — МОЗ

Е-рецепт можна буде отримати незалежно від наявності декларації з сімейним лікарем

Цієї весни українці зможуть виписувати рецепти на ліки за спрощеною системою: з квітня цього року громадяни зможуть оформляти для себе електронні рецепти.

Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я України, уточнивши, що нова методика торкнеться тих препаратів, які зафіксовані в Державному реєстрі лікарських засобів. 

«Електронний рецепт пошириться на всі готові лікарські засоби, що містяться в Державному реєстрі лікарських засобів і підлягають відпуску за рецептом лікаря. Виписати е-рецепт зможе лікар будь-якої спеціальності державної, комунальної або приватної клініки або ж лікар-ФОП. Для цього установі не потрібно мати договір з НСЗУ», — йдеться в повідомленні.

Е-рецепт можна буде отримати незалежно від наявності декларації з сімейним лікарем, проте пацієнт повинен бути обов’язково зареєстрований в ЕСЗ — електронній системі охорони здоров’я.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top