Новини

Мільйон боєприпасів для України: Боррель в Києві зробив заяву

Він додав, що ЄС має надати нашій державі все, чого вона потребує до перемоги

Високий представник Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель запевняє, що ЄС надасть Україні 1 мільйон 155 тисяч боєприпасів до кінця поточного року.

«Україна залишається нашим найбільшим пріоритетом», — про це заявив Жозеп Боррель під час брифінгу сьогодні в Києві.

Він додав, що ЄС має надати нашій державі все, чого вона потребує до перемоги.

«Наш оборонно-промисловий комплекс підвищує свої можливості. Вони підвищилися на 40% з початку року. І я можу бути певним, що до кінця року загальна кількість поставлених боєприпасів як пожертв буде понад 1 млн 155 тисяч. Це досить точне число», – сказав Боррель.

Крім того, він розповів, що вранці через атаку російських окупантів був змушений разом з командою спускатися в бомбосховище.

«Хотів би вшанувати всіх тих цивільних, які загинули або постраждали внаслідок атаки, яка була здійснена Росією цієї ночі. Ми разом з командою мали спускатися цього ранку до бомбосховища. Розумію, що від початку повномасштабної війни українцям доводилося так спускатися до бомбосховища понад 40 тисяч разів», — підкреслив високий представник Європейського Союзу в закордонних справах.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top