Наука та технології

Україна створила аналог російського БПЛА «Ланцет»

Зараз є декілька компаній, які працюють над створенням аналога «Ланцету»

Російські «Ланцети» становлять одну з найбільших загроз для наших захисників, проте незабаром українські бійці отримають його аналог. Українські виробники розробили аналог російського дрона-камікадзе «Ланцет», роботу тестових зразків цих БпЛА росіяни відчують протягом двох місяців. Про це сказав віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в ефірі «Business Breakfast із Володимиром Федоріним».

«У рейнджі до 20 км у нас є велика кількість коптерів, FPV-дронів, але вночі зараз досить важко знайти ціль в діапазоні 20 км. Нам потрібно вражати на 40 км. Дрони на кшталт «Ланцетів» досить високотехнологічні, і знадобилося півроку, щоб розігнати ринок у цьому напрямі», — заявив міністр.

Зараз є декілька компаній, які працюють над створенням аналога «Ланцету».

«Зараз на радарах є кілька компаній, і ми тестуємо їх продукти. В найближчі тижні вирішиться доля контрактів на виробництво дронів типу «Ланцет», – повідомив Федоров. 

За словами Федорова вже провели перші тестові застосування українського БПЛА на полі бою.

«Важко назвати конкретні дати, але я думаю, що протягом двох місяців почне зʼявлятися інформація у російських пабліках, як палають їхні танки»,
– сказав віцепремʼєр.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top