Новини

Василь Малюк прокоментував атаки на російські кораблі

Офіцер опублікував кілька порад російській владі

Голова СБУ Василь Малюк прокоментував ситуацію в Чорному морі, де останніми днями почастішали випадки появи надводних дронів. Також офіцер опублікував кілька порад російській владі. Коментар Голови СБУ опубліковано на сторінці Facebook відомства.

За словами глави СБУ, поява морських дронів неподалік кораблів РФ і Кримського мосту — «абсолютно логічна». Крім того, «бавовни», які іноді відбуваються, є ефективним кроком впливу на ворогів.

«Будь-яка «бавовна», що відбувається із кораблями рф чи Кримським мостом, є абсолютно логічним і ефективним кроком по відношенню до ворога. Більш того — такі спецоперації проводяться у територіальних водах України і є повністю законними».

Глава СБУ додав, що якщо росіяни хочуть припинення бавовни, вони мають скористатися для цього єдиною можливістю — покинути територіальні води України та нашу землю. І чим швидше вони це зроблять, тим буде краще для них.

«Бо ми стовідсотково переможемо ворога у цій війні», — зазначив Голова СБУ Василь Малюк.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top