Новини

Кулеба закликав заборонити експорт снарядів з Європи до інших країн, крім України

Глава МЗС України звинуватив західних союзників у дефіциті боєприпасів

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав заборонити експорт боєприпасів із Європи до інших країн, крім України. Це пов’язано із гострою нестачею снарядів в українській армії. Про це повідомляє RND.

«Всі контракти на експорт боєприпасів, вироблених у Європі, до третіх країн мають бути припинені, і всі такі боєприпаси мають бути відправлені до України. Кожен патрон, зроблений у Європі, має служити меті захисту Європи», — сказав він.

Крім того, Кулеба звинуватив західних союзників у нестачі боєприпасів.

«Я скаржуся на нестачу боєприпасів на кожній зустрічі з нашими партнерами. Вони всі знають про це і зробили помилки, які визнають. Вони пізно вирішили нарощувати власне виробництво, укладати довгострокові контракти та запускати нові виробничі лінії. На жаль, зараз ми розплачуємось за ці помилки «Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб боєприпаси тепер закуповувалися європейськими державами в третіх країнах і надавалися Україні», — додав міністр.

Також він вказав, що докладаються всі зусилля, щоб боєприпаси закуповувалися європейськими державами в третіх країнах і надавалися Україні.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top