Новини

«Коли пазл зійдеться, тоді все почнеться»: у ВП назвали головні умови для контрнаступу

Є 4 важливі складові контрнаступу

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що існують чотири складові підготовки контрнаступу українських військових, за якими держава готується до весняного контрнаступу. Насамперед продовжується накопичення зброї.

Про це радник голови ОП розповів в ефірі «24 каналу».

«Є чотири складові щодо контрнаступу. Безумовно, ми його не обговорюємо з оперативно-тактичної точки зору: де, як та коли він буде», – розповів радник керівника президентського офісу.

За словами радника голови ВП Подоляка, є 4 важливі складові контрнаступу:

Перше – накопичення зброї, відповідних інструментів. Воно триває.

Друге – це тренування, тренування і ще раз тренування. І злагодження цих частин, які будуть брати участь у цьому.

Третя складова – це планування в Генеральному штабі, яке продовжується. Бо треба розуміти, що Росія вже готує зараз з точки зору оборонних конструкцій, накопичення резерву і так далі.

Четверта складова – це психологічні чи там погодні фактори. Психологічні – це я маю на увазі інформаційну складову, яка впливає на моральний у нас чи аморальний у росіян стан», – уточнив радник голови ОП.

«Ці чотири складові модеруються поступово. І я думаю, що ми вийдемо на певні дати, коли будуть вирішені деякі питання», – додав він.

Нагадаємо, секретар Ради нацбезпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що в усьому світі деталі щодо того, коли та де почнеться контрнаступ Збройних сил України, знають лише 3-5 осіб. Він наголосив, що коли це почнеться, люди побачать.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top