Новини

“Інфоксводоканал” оновить водопровід для мешканців Приморського району

Планується прокласти близько 230 метрів нової поліетиленової труби

Попри складнощі та воєнний стан “Інфоксводоканал” продовжує оновлення мереж та комунікацій, адже від цього залежить надійність та якість надання послуг споживачам. Компанія вже замінила понад 200 тисяч метрів трубопроводів на нові із сучасних матеріалів.

Цього разу черга дійшла до сталевого водопроводу в Приморському районі міста Одеси, який вичерпав ліміт експлуатації. Щоб мешканці Аркадії та частини Малого Фонтану не страждали від можливих аварій та відключень, його замінять на новий. Планується прокласти близько 230 метрів нової поліетиленової труби, термін служби якої складе не менше 50 років. Окрім цього, буде встановлена сучасна запірна арматура, яка в разі необхідності дозволить у майбутньому проводити локальні відключення. Комунальники збудують нові колодязі та камери, встановлять нові пожежні гідранти, причому їхня кількість буде збільшена.

При проведенні робіт буде переважно використовуватись сучасний метод горизонтально направленого буріння (безтраншейний). Завдяки цьому методу вдається уникати значних розкопок, перекриття руху автотранспорту, незручностей для пішоходів, а також тривалих відключень водопостачання споживачам.

Роботи по оновленню водопроводу планується розпочати 12 квітня 2023 року та завершити протягом трьох місяців. До уваги водіїв автотранспорту, під час виконання проколів та затягування труби можливе тимчасове обмеження руху по правій полосі уздовж площі 10-го Квітня до повороту на вул.Академічна.
“Інфоксводоканал” приносить вибачення за тимчасові незручності та вживатиме всіх заходів для якнайшвидшого виконання запланованих робіт, оскільки якісне і надійне водопостачання одеситів та міста є ключовим завданням для компанії.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top