Новини

КНДР другу добу обстрілює буферну зону біля Південної Кореї

Напередодні через це довелося евакуювати населення з двох південнокорейських островів

КНДР випустила близько 60 артилерійських снарядів у води біля південнокорейської групи островів Епхендо. Про це повідомляє Yonhap News Agency  із посиланням на заяву південнокорейських військових.

Усі снаряди впали в морській буферній зоні, яка була створена для запобігання морським торговельним конфліктам відповідно до міжкорейської військової угоди, підписаної у 2018 році. Обстріл зони порушує умови угоди.

Південна Корея закликала КНДР негайно припинити обстріли, оскільки «це акт, який загрожує миру на Корейському півострові та посилює напруженість».

Зазначається, що у п’ятницю Північна Корея випустила близько 200 артилерійських снарядів поблизу двох південнокорейських західних прикордонних островів Йонпхен і Пенгньон. Через це влада була змушена евакуювати місцевих мешканців, а південнокорейські військові почали у відповідь власні навчання з бойовими стрільбами.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top