Новини

Передача Україні літаків F-16 від Данії затримується на півроку

Копенгаген мав поставити перші шість літаків до нового 2024 року

Постачання винищувачів F-16 від Данії для України затримуються. Термін затримки складає близько півроку. Про це повідомляє Berlingske.

Видання з посиланням на Міністерство оборони Данії зазначає, що не виконано низку умов, щоб Україна могла використовувати передані бойові літаки.

Копенгаген мав поставити перші шість літаків до нового 2024 року, але замість цього їх доставка очікується у другому кварталі, повідомили виданню у відомстві.

У Міноборони Данії пояснюють, що графік поставок завжди залежав від виконання низки умов, серед яких – успішна підготовка українських пілотів, а також наявність достатньої логістики та інфраструктури для обслуговування F-16 в Україні, заявили в міністерстві, не надавши більш детальної інформації.

«Крім того, продовжується робота в міжнародній коаліції ВПС, щоб забезпечити створення в Україні необхідної матеріально-технічної бази та інфраструктури», — додає відомство.

Видання зазначається, що у Данії проходять навчання шість українських пілотів. Очікується, що протягом 2024 року з Данії в Україну буде відправлено ще вісім літаків F-16, а в 2025 році — ще п’ять. Чи будуть затримані і ці поставки — поки невідомо.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top