Новини

«Іншого шансу не буде», — президент Чехії приватно застеріг Україну від поспіху з контрнаступом

Павло застеріг, що Збройні сили України не мають того елемента несподіванки

Президент Чехії, генерал у відставці, який раніше був головним військовим радником НАТО, Петро Павло у приватних бесідах із президентом України Володимиром Зеленським та головою українського уряду Денисом Шмигалем застеріг керівництво країни від поспіху з контрнаступом. Чеський лідер вважає, що ЗСУ мають підійти до наступальних операцій максимально підготовленими, оскільки «повторного шансу не буде, принаймні цього року»

Про це він розповів в інтерв’ю The Guardian під час поїздки до Лондона на коронацію Чарльза ІІІ

Під час нещодавніх зустрічей у Києві між президентом Володимиром Зеленським та прем’єр-міністром Денисом Шмигалем Павло застеріг, що Збройні сили України не мають того елемента несподіванки, який сприяв успішному штурму Харківської області та Херсона восени минулого року.

«Очевидно, вони все ще мають відчуття, що вони не мають всього необхідного для успішного початку операції», – сказав Павло.

Оскільки підготовка все ще продовжується, Павло під час зустрічей минулого тижня звернувся до прем’єр-міністра України із закликом не «пришвидшувати темп до того, як вони будуть повністю готові», повідомив чеський лідер. «Бо для деяких може виникнути спокуса підштовхнути їх, щоб продемонструвати якісь результати», – пояснив він.

«Буде надзвичайно шкідливим для України, якщо цей контрнаступ провалиться, тому що у них не буде іншого шансу, принаймні цього року», – сказав Павло.

За його словами, Україна неминуче зіткнеться із «жахливими втратами», незалежно від сили своїх військ, і вони не можуть дозволити собі провалити наступ.

«Тому що це надзвичайно складно з точки зору підготовки особового складу, логістики боєприпасів, фінансування пального. Цього року буде лише один шанс, тому він має бути успішним», – наголосив він.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top