Еліта

Чарльз III офіційно став королем Великої Британії

Charles III

Це була перша коронація за 70 років, що відбулася у Вестмінстерському абатстві

У суботу, 6 травня, у Великій Британії відбулася церемонія коронації Чарльза ІІІ. Почалася церемонія о 13:00 6 травня за київським часом у Вестмінстерському абатстві.

До Вестмінстерського абатства Чарльз ІІІ прибув близько 12:50. Це була перша коронація за 70 років, що відбулася у Вестмінстерському абатстві.

Церемонію вів архієпископ Кентерберійський. Під час церемонії король прийняв коронаційну присягу. Чарльзу одягли корону і вручили великий державний меч, дві королівські булави, кулю суверена, палицю Святого Едуарда, коронаційне кільце, а також скіпетр з хрестом і скіпетр з голубом. 

Чарльз ІІІ / скріншот

Після коронації Чарльз ІІІ зійшов на престол і прийняв клятви на вірність від священнослужителів, перів (вищого дворянства) та членів власної родини.

Близько 15.00 за київським часом король Чарльз III та його дружина Камілла виїдуть із Вестмінстерського абатства до Букінгемського палацу. Участь у процесії також візьмуть інші члени королівської сім’ї. Після всіх членів королівської сім’ї, крім принца Гаррі, вийдуть на балкон і вітатимуть народ, що зібрався внизу.

Король Чарльз III успадкував трон після смерті королеви Великобританії Єлизавети II, яка померла 8 вересня 2022 року у віці 96 років. Чарльз став 40-м правлячим государем, коронованим у Вестмінстерському абатстві, починаючи з Вільгельма Завойовника 1066 року, коли архієпископ Кентерберійський Джастін Велбі поклав йому на голову корону Святого Едуарда.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top