Новини

Європарламент розгляне резолюцію щодо визнання Росії державою-спонсором тероризму

В Офісі президента пояснили, які це матиме наслідки для РФ

23 листопада Європейський парламент розгляне резолюцію про визнання Росії державою-спонсором тероризму, що це рішення означатиме для РФ.

«Партнери ухвалять абсолютно проукраїнське рішення. Тобто Росія буде названа країною-терористом, це важливо», — зазначив Подоляк.

Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк пояснив негативний ефект для Росії статусу країни-терориста .

«Це репутаційно вкрай негативно відбиватиметься на Російській Федерації, тому що така країна, яка є країною-терористом, не зможе бути спонсором, наприклад, культурних, спортивних, політичних заходів. А для Росії це ключовий інструмент впливу на чужі еліти. Вони постійно були спонсорами якихось міжнародних федерацій. Цього не буде. Це буде маркером для інших держав, що з країною-терористом репутаційно взагалі не треба мати жодних стосунків. І це стосуватиметься не лише Європи», — наголосив радник.

Він зазначив, що країн, які не підтримують позицію про визнання РФ країною-терористом, дуже мало, тому це не вплине на загальний процес на всіх міжнародних майданчиках.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top