Економіка

Влада може забезпечити житлом людей, що втратили все через війну — Юлія Тимошенко

Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov

Юлія Тимошенко відвідала виробничі цеха підприємства Parametriq, що виготовляє швидкозбірні будинки в Одесі.

Під час візиту до Одеської області голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко відвідала виробничі цеха підприємства Parametriq, що виготовляє швидкозбірні будинки.

Власник підприємства Микита Лук’янчук розповів, що дане житло екологічно безпечне, автономне та може встановлюватись будь де. «Можна встановити один будинок, можна зібрати одно чи двоповерховий гуртожиток, як ми вже зробили у Львові. Головна їх перевага — це мобільність та автономність, потрібно лише підключити комунікації і будинок готовий до заселення».

У свою чергу Юлія Тимошенко зазначила, що опрацює це питання з урядом, щоб на рівні держави закуповувати такі швидкозбірні будинки для тих, хто втратив своє житло через війну.

«По переду зима, тисячі українців залишись просто на вулиці, тому питання забезпечення житлом людей сьогодні вкрай актуальне. Підприємство, що ми сьогодні відвідали дозволяє швидко та якісно виготовити будинки, в яких можна жити і взимку, і таких виробництв в Україні достатньо, потрібно лише опрацювати це питання з урядом», — заначила політик.

Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov
Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov

Також сьогодні гостро стоїть питання опалення, особливо в громадах, що не мають газового постачання. Багато шкіл та лікарень Одещини використовують паливні гранули та брикети для обігріву приміщень. На одному з підприємств, що виготовляє паливні гранули, разом з головою парторганізації Одеської області Олегом Радковським та керівником «Батьківщини» в місті Одеса Михайлом Поживановим побувала Юлія Тимошенко.

ТОВ «ДОНДЕРЕВИНА» знаходиться біля міста Теплодар, і як розповів директор підприємства Сергій Білюк, який є депутатом Біляївської громади та очолює осередок партії в Одеському районі, незважаючи на військовий час та війну підприємство працює, штат співробітників збережено, як і своєчасна виплата зарплатні. «На сьогодні опалення альтернативними видами палива дуже актуально, ми співпрацюємо з громадами області та допомагаємо лікарням і закладам освіти. Бо вони повинні стабільно працювати і бути насамперед в теплі».

У свою чергу Юлія Тимошенко відмітила важливість державних субвенцій таким підприємствам, це дозволить забезпечити комунальні заклади громад паливом та підтримати український бізнес.

Yulіya Timoshenko Radkovskiy Pozhivanov
Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top