Новини

Голову адміністрації Суворівської району Одеси звинувачують у присвоєні 714 тис. грн.

Нацполіція Одеської області повідомила про підозру Сергію Кондратюку

Нацполіція Одеської області повідомила про підозру Сергію Кондратюку, який очолює адміністрацію Суворівського району міста Одеси та є депутатом Одеської райради від партії «Довіряй ділам».

Слідство стверджує, що чиновник, використовуючи своє службове положення заволодів 714 тис. грн.

Сергій Кондратюк відповідав за матеріально-технічне забезпечення тероборони та закупівлі спеціального спорядження та військового обмундирування. Чиновник навмисно уклав договір із пов’язаною комерційною структурою, та придбав термобілизну, спальні мішки і каремати по завищеними цінами.

Правоохоронці вважають, що завдяки таким діям голова РДА заволодів 714 тисячами гривень, так як не зробив жодних дій, щоб знайти вигіднішу пропозицію на ринку.

Сергія Кондратюка звинувачують по частині 2-й, статті 364 — зловживання владою або службовим становищем, яка передбачає від 3 до 6 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що рішенням Одеського міського оперативного штабу, створеного з метою забезпечення оборони держави, у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації проти України, Суворівській райадміністрації було доручено здійснити матеріально-технічне забезпечення підрозділів територіальної оборони та добровольчих формувань територіальної оборони Одеси.

Нацполіція Одеської області повідомила про підозру Сергію Кондратюку
Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top