Волонтерство

БФ «Шляхетна справа» і місцева влада провели масштабний ярмарок у Тарутиному (фото, відео)

Наприкінці минулого тижня у смт. Тарутине Болградського району відбулася масштабна благодійна виставка-ярмарка, у якій взяли участь понад 500 осіб з усього району. Кошти, зібрані на заході пішли на потреби ЗСУ. Ярмарку організували голова Тарутинської територіальної громади Савва Чернєв та Благодійний Фонд «Шляхетна справа» Сергія Шутова.

Раніше Фонд неодноразово допомагав гуманітарною допомогою Тарутинської ОТГ, яка дала притулок багатьом переселенцям, а цього разу було вирішено провести масштабний захід для мешканців усього району.

За словами місцевих жителів, свято пройшло на дуже високому рівні. Зокрема, на ярмарку вдалося зібрати 87 тисяч гривень, які були передані Тарутинській ОТГ на закупівлю необхідної амуніції для ЗСУ: каски, бронежилети тощо.

Як розповів Сергій Шутов, на ярмарку було більше 30 локацій, в яких взяли участь 14 сіл Тарутинської ОТГ. Зокрема, там було представлено численні ручні вироби, картини, виконані дитячими руками, продавалася найсмачніша домашня продовольча продукція, випічка, фрукти нового врожаю.

Гостей розважали аніматори, діти залишилися в захваті від аква-гриму, квестів та різноманітних конкурсів, а для старших людей були організовані фотозони, концерт місцевих хореографічних ансамблів, пісні, танці та виступи дитячих гуртків, а також смачна польова кухня.

Зазначимо, що Благодійний фонд «Шляхетна справа» приймав участь у ярмарку великою командою із 15 осіб, і десятки місцевих дітей отримали різноманітні подарунки від фонду.

Додамо, що за домовленістю з головою ОТГ було вирішено, що та продовольча продукція, яка не продалася, буде передана через Фонд нашім бійцям — захисникам України «на передку».

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top