Новини

Геннадій Труханов: Одеса завершила роботу з підготовки номінаційного досьє для ЮНЕСКО

В мерії відбулася фінальна онлайн-зустріч

В Одесі завершено роботу з підготовки номінаційного досьє для включення історичного центру міста до Основного списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

В мерії відбулася фінальна онлайн-зустріч за участі директора Центру всесвітньої спадщини ЮНЕСКО пана Лазар Елунду Ассомо, голови Нацкомісії України у справах ЮНЕСКО Еміне Джапарової, заступника Міністра культури та інформаційної політики України Катерини Чуєвоі та інших спеціалістів, які доклали зусиль аби ця робота була зроблена.

Це — історична подія, до якої Одеса йшла довгі роки. З початку повномасштабного вторгнення Росії до України це питання набуло ще більшої актуальності.

«Ми зрозуміли, що для окупантів нема нічого святого. Історія, культурні цінності — для росіян це пустий звук. Проте ми впевнено йдемо до перемоги — завдяки нашому президенту Володимиру Зеленському, завдяки мужності наших Збройних Сил, єдності українського народу. Зі свого боку ми захищаємо свій фронт — в тому числі, й міську спадщину, яка є світовим надбанням», — сказав Одеський міський голова Геннадій Труханов.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top