Новини

«Справжня епоха — це не епоха війни», — прем’єр-міністр Індії

Індійський лідер особисто закликав Путіна зупинити війну проти України

Путін неодноразово заявляв, що Росія може не побоюватися, вона не ізольована, оскільки може дивитись на схід у бік великих азіатських держав, таких як Китай та Індія.

Однак у п’ятницю в кулуарах саміту Шанхайської організації співробітництва (ШОС) прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді на особистій зустрічі заявив російському президенту Володимиру Путіну, що зараз не час для війни.

Про це повідомляє CNN.

«Я знаю, що сьогоднішня епоха – не для війни, і ми багато разів говорили з вами по телефону про те, що демократія, дипломатія та діалог – це речі, які стосуються світу. У нас обов’язково буде можливість обговорити, як ми можемо перейти на шлях світу найближчими днями, я також отримаю можливість зрозуміти вашу точку зору», — додав він, згідно з протоколом зустрічі міністерства Індії із зовнішніх зв’язків.

Путін сказав Моді, що розуміє, що індійський лідер має побоювання з приводу України, але Москва робить все можливе, щоб покласти край конфлікту.

«Я знаю вашу позицію щодо конфлікту в Україні, побоювання, які ви постійно виражаєте, — сказав Путін. — Ми зробимо все, щоб зупинити це якнайшвидше».

Він сказав, що Україна відмовилася від переговорів. У Києві заявляють, що боротимуться доти, доки не виженуть усі російські війська зі своєї землі. Президент України Володимир Зеленський заявив, що ніколи не прийме «світу», який дозволить Росії зберегти за собою українські землі.

Нью-Делі, як і Пекін, має тісні зв’язки із Москвою. До цього часу Індія переважно уникала прямого засудження вторгнення Росії, що залишається її найбільшим постачальником зброї. Також Індія та Китай є найбільшими покупцями російської нафти.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top