Новини

Французькі фермери погрожують владі новими страйками

Франция

Голова французької профспілки фермерів Jeunes agriculteurs Максим Бюзар заявив, що в ніч проти понеділка, 29 січня, планує блокаду Парижа та його передмість через невиконання урядом вимог протестувальників. Про це Блюзар заявив в етері BFMTV.

За його словами, прем’єр-міністр Франції Габріель Атталь «не почув наших вимог», тому фермери вирішили «змінити метод» протесту й «організувати блокаду Парижа та внутрішніх передмість Парижа».

«У ніч з четверга на п’ятницю в нас було близько десяти пунктів блокування навколо Парижа, в основному на автомагістралях. Те, що відбудеться наступного тижня, буде значно більшим і сильнішим», – додав фермер.

Блюзар обіцяє, що блокування триватиме щонайменше протягом п’яти днів, «що дасть можливість парижанам зрозуміти, що їм потрібні фермери для життя і що столиця не є самодостатньою».

Фермерські протести у Франції, які тривають останній тиждень, супроводжуються блокуванням доріг, демонстративним розкиданням гною і соломи серед міст і по будівлях, підпалюванням шин та солом’яних снопів.

Серед скарг фермерів – все більша паперова тяганина як з боку Франції, так і з боку ЄС, а також падіння цін на їхню продукцію. За даними соцопитувань, майже 90% французів підтримують протести фермерів.

Прем’єр-міністр Франції Габріель Атталь напередодні оголосив про пакет заходів, покликаних задовольнити вимоги фермерів.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top