Наука та технології

Франція виготовить для України радарну систему Ground Master 200

Thales Group

Міноборони України замовило у французької Thales Group другу радарну систему ControlMaster 200 (CM200) для потреб протиповітряної оборони. Про це повідомила пресслужба компанії.

«Ця друга система протиповітряної оборони посилить захист української території завдяки ранньому виявленню існуючих загроз», – йдеться у повідомленні.

У CM200 входить радар повітряного спостереження Ground Master 200, система радіозв’язку та центр управління ППО ControlView.
Ground Master 200 забезпечує виявлення гелікоптерів, літаків, дронів, крилатих літаків, надводних цілей і навіть артилерії противника.

Радар забезпечує виявлення повітряних цілей на відстані до 250 кілометрів та на висоті до 24 кілометрів.

Ground Master 200 може працювати як незалежний радар повітряного спостереження, так і виступати в ролі радіолокаційної компоненти системи ППО.

У свою чергу ControlView забезпечує керування повітряною обстановкою з можливістю контролювати та координувати вхідні сигнали від ряду датчиків.

Першу таку систему протиповітряної оборони Україна замовила у 2023 році і вона зарекомендувала себе на полі бою.

Системи CM200 інтегруються із зенітними ракетними комплексами SAMP/T, які теж є на озброєнні України.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top