Новини

Сенатори США уклали угоду про обмеження на кордоні з Мексикою — CNN

Міністерству внутрішньої безпеки США тепер буде надано повноваження закрити кордон за певних умов

У Сенаті США погодилися розширити повноваження країни, щоб обмежити нелегальний потік мігрантів на кордоні з Мексикою. Про це повідомляє CNN.

Угода Сенату, яка, ймовірно, буде оприлюднена вже наступного тижня, також прискорить процес надання притулку для розгляду справ протягом шести місяців. За теперішньою системою, для пошуку притулку може знадобитися до 10 років.

Як зазначає видання, ця угода також відкриває вікно до переговорів щодо виділення фінансування для допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню. Лідери Сенату сподіваються, що вони зможуть долучити угоду до обговорення. Цей план також чинить тиск на республіканців, щоб вони вирішили, чи дозволити цим новим органам влади, чи відхилити план, оскільки колишній президент Дональд Трамп закликав Республіканську партію відмовитися від того, що він називає «ідеальним» законопроектом.

Президент Джо Байден раніше заявив, що угода, над якою працювали учасники переговорів у Сенаті, є жорсткою та справедливою.

«Це дало б мені як президенту нові надзвичайні повноваження закрити кордон, коли він буде перевантажений. І якби мені дали ці повноваження, я б використав їх у день, коли підпишу законопроект», — сказав Байден.

Відповідно до угоди, Міністерству внутрішньої безпеки США буде надано нове надзвичайне повноваження закрити кордон, якщо середня щоденна кількість мігрантів досягне 4000 протягом одного тижня. Деяким мігрантам дозволять лишитися, якщо виявлять, що вони тікають від тортур або переслідувань у своїх країнах.

Крім того, якщо кількість перетинів перевищує 8500 за один день, кордон буде закритий для мігрантів, які незаконно перетинають кордон. Згідно з пропозицією, будь-якому мігранту, який спробує двічі перетнути кордон, коли він закритий, буде заборонено в’їзд до США протягом одного року.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top