Новини

Джонсон: в законопроєкті про допомогу Україні будуть «важливі нововведення»

Сша

Він очікує, що допомога включатиме «деякі важливі нововведення»

Спікер Палати представників США Майк Джонсон планує внести пакет допомогу України на розгляд, коли конгресмени повернуться з канікул. Він очікує, що допомога включатиме «деякі важливі нововведення».

Як пише The Hill, в інтерв’ю «Недільний вечір в Америці з Треєм Гоуді» Джонсон зазначив, що США можуть надати Україні допомогу у виді позики. Ця ідея набула популярності на початку березня й може пом’якшити занепокоєння консерваторів.

Як відзначив Джонсон, він працював протягом поточного робочого періоду над розробкою пакета, який планує винести на голосування після завершення канікул у Палати представників.

«Послухайте, що ми повинні зробити в епоху розділеного уряду — історично так склалося, що ми маємо будувати консенсус. Якщо ми хочемо просунути якусь партійну міру, мені потрібен кожен член парламенту, буквально. А деякі речі мають бути двопартійними», — розповів Джонсон.

Спікер Палати представників додав, що коли мова йде про доповнення, необхідно працювати над досягнення консенсусу. Серед «важливих нововведень», як приклад, Джонсон навів можливість надання кредиту Україні. За його словами, ця ідея набула популярності й дозволить заспокоїти консерваторів.

У тому ж числі спікер Палати представників згадав про закон «REPO for Ukrainians Act», який уповноважує голову Білого дому заарештувати російські активи й передати їх Україні для боротьби з російською агресією.

«Закон про REPO, знаєте, якщо ми зможемо використовувати арештовані активи російських олігархів, щоб дозволити українцям боротися з ними, це просто чиста поезія.Навіть президент Трамп (Дональд Трамп, колишній президент США, — ред.) говорив про кредитну концепцію, де … ми не просто надаємо іноземну допомогу. Ми встановлюємо такі відносини, щоб вони могли повернути її нам, коли прийде час», — додав спікер.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top