Новини

Допомога Україні: пропозиція про відставку спікера Джонсона набирає популярність, — WSJ

Спікер Палати представників зіткнувся з найбільшим викликом своєму керівництву з моменту вступу на посаду

Республіканець Томас Массі вимагає відставки свого однопартійця спікера Палати представників США Майка Джонсона через його законопроєкти щодо допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню. Массі не єдиний, хто закликав Джонсона піти у відставку. Про це повідомив The Wall Street Journal.

Массі — гострий критик подальшої допомоги Україні. У вівторок, 16 квітня він заявив, що приєднається до Марджорі Тейлор Грін, яка є конгресменкою від республіканської партії. Саме вона подала клопотання про відставку Джонсона минулого місяця, але поки що не намагалася домогтися голосування.

«Я не піду у відставку, і, на мою думку, це абсурдне уявлення, що хтось може внести пропозицію про відставку, коли ми просто намагаємося виконувати свою роботу. Нам потрібні тверді руки біля керма. Я вважаю себе спікером воєнного часу. Я не очікував, що цей шлях буде легким», — відповів на закиди у свій бік сам Джонсон.

WSJ зазначило, що спікер Палати представників зіткнувся з найбільшим викликом своєму керівництву з моменту вступу на посаду минулої осені. Все більше республіканців вказують на те, що вони розчарувалися в його лідерстві. Депутати висловлювали занепокоєння з приводу його пропозиції ухвалити чотири окремі законопроєкти, об’єднати їх і передати до Сенату:

Вони також занепокоєні з приводу його пропозиції ухвалити чотири окремі законопроекти, об’єднати їх і передати до Сенату:

— допомога Україні;
— допомога Ізраїлю;
— підтримка Тайваню;
— та документ, що зосередиться на пріоритетах національної безпеки і включатиме пропозицію допомогти оплатити допомогу Україні шляхом арешту російських активів, план надання частини допомоги у вигляді кредитів, а також нові санкції проти Ірану після того, як Тегеран завдав ударів по Ізраїлю на вихідних.

Все це Майк Джонсон пропонує зробити через Палату представників до кінця цього тижня. Однак з’явились ознаки того, що його плани руйнуються, оскільки депутати не оцінили його ідею.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top