Новини

Дональд Трамп виграв праймеріз ще в одному штаті

Дональд Трамп виграв праймеріз у Мічигані від Республіканської партії з великим відривом, зміцнивши лідерство у номінації від партії на президентських виборах. Ніккі Хейлі, його остання суперниця, що залишилася, посіла друге місце. Про це повідомляє Reuters.

За даними Edison Research, після підрахунку 58% передбачуваних голосів республіканців Трамп отримав 67% підтримки, а Гейлі – 27%.

Очікується, що Мічиган відіграє вирішальну роль на президентських виборах у США 5 листопада, які, ймовірно, стануть битвою між Джо Байденом та Трампом. Це поле битви, яке може схилитися у бік будь-якої зі сторін. Байден випередив Трампа в Мічигані лише на 2,8 процентних пунктів на виборах 2020 року.

«Ми повинні перемогти 5 листопада, і ми збираємося виграти по-крупному, і це буде не схоже ні на що, що будь-хто будь-коли бачив. Це буде фантастика. Ми виграємо Мічиган, ми виграємо все», — сказав Трамп своїм. прихильникам у Мічигані.

Незважаючи на те, що Хейлі програла Трампу у всіх праймеріз, вона добре показала себе серед поміркованих виборців. Незадовго до того, як Трамп був оголошений переможцем у Мічигані, Хейлі пообіцяла продовжувати боротьбу.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top