Новини

Білий дім назвав ситуацію на фронті жахливою

Втрата Авдіївки сталася через нестачу боєприпасів, сказав Кірбі

Координатор стратегічних комунікацій у Раді національної безпеки США Джон Кірбі заявив, що Україна опинилася у вкрай відчайдушному становищі на передовій.

«Українські солдати на фронті, я маю на увазі, що вони приймають дуже важкі рішення про те, куди вони будуть стріляти і чим вони будуть стріляти. І у них закінчуються набої… Тож ситуація дуже жахлива», — сказав він журналістам на брифінгу, пише The Hill.

За словами Кірбі, українським солдатам доводиться робити вибір, у кого і чим стріляти.

«У них закінчуються патрони… Тому становище вкрай відчайдушне», — додав він.

Зазначив, що поки що не може назвати часові рамки й сказати, що, «знаєте, до такого-то дня вони програють війну, але вони безумовно почали втрачати території, які забрали назад у росіян».

Тепер же, коли Україна не може відстояти звільнені території, доводиться їх залишати через відсутність фінансування.

«Ми потребуємо цього зараз. Я навіть не буду спекулювати про те, в якому випадку може бути занадто пізно. У певному сенсі ми вже запізнилися. Вони втратили Авдіївку через — буквально через боєприпаси. Тож уже це суттєво вплинуло на перебіг боїв», — зазначив Кірбі.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top