Наука та технології

Програмісти незабаром можуть залишитись без роботи

NVIDIA

Генеральний директор NVIDIA Дженсен Хуанг на саміті у Дубаї заявив, що сучасним молодим людям не потрібно прагнути вивчати мови програмування. Він наголосив, що краще зосередити свої зусилля на здобутті інших знань.

Про це пише видання Tom’s Hardware, присвячене комп’ютерним технологіям, техніці, комплектуючим та програмному забезпеченню.

Штучний інтелект, на думку Хуанга, зможе замінити всіх програмістів, оскільки писатиме код на основі завдань, сформульованих звичайною людською мовою.

«Часто кажуть, що молоді життєво важливо вивчати програмування. Насправді все майже рівно навпаки. Наше завдання — створити таку комп’ютерну технологію, за якої нікому не доведеться програмувати. Щоб мовою програмування стала людська мова. Зараз кожен у світі — програміст. Це диво штучного інтелекту», — заявив глава NVIDIA Дженсен Хуанг.

Дженсен Хуанг, відомий своїми гучними висловлюваннями, запропонував орієнтуватися на більш практичні області знань. Серед рекомендованих їм сфер — виробництво, сільське господарство, біологія та освіта.

Керівник технологічної компанії вважає, що поглиблені знання у цих галузях допоможуть формулювати точніші запити для штучного інтелекту, який у свою чергу зможе розробляти відповідне програмне забезпечення.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top