Відеорепортаж

У Техасі через лісові пожежі зупинили завод зі збірки ядерної зброї

Вогонь охопив понад 200 тисяч акрів землі

У Панхендлі, штат Техас, вирує лісова пожежа. У зв’язку із цим місцева влада провела масову евакуацію цивільного населення, також було призупинено завод зі збірки ядерної зброї Pantex.

Вогонь охопив понад 200 тисяч акрів землі. Режим стихійного лиха оголосили у понад 60 округах. Наразі рятувальники продовжують евакуювати людей із небезпечних районів.

Крім того, було прийняте рішення щодо призупинки роботи об’єкта зі збірки ядерної зброї через загрозу поширення пожежі.

«Ми евакуювали наш персонал, другорядний персонал з об’єкта, лише з міркувань обережності», — сказав речник виробничого офісу Національного управління з ядерної безпеки в Pantex Лейф Пендерграфт.

Повідомляється, що ситуація ускладнена сильними вітрами, через які вогонь поширюється сухою травою в рази швидше. Однак рятувальники та спецслужби очікують на більш сприятливі погодні умови, які прогнозують на четвер.

Також місцева служба з надзвичайних ситуацій повідомила про знищення будинків. Інформації щодо жертв стихії наразі немає.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top