Новини

Чому при знеструмленні насосних станцій можливі перебої з водопостачанням

Сьогодні деякі водопровідні насосні станції філії «Інфоксводоканал” продовжують потрапляти під екстрені та стабілізаційні відключення електроенергії. Внаслідок цього, споживачі при відключеннях електрики залишаються й без водопостачання.

Йдеться передусім про мешканців житлових масивів “Таїрова”, “Ленселище”, «Застава 1”, “Застава 2”, “Слобідка”, “Більшовик”, “Міжлимання”.

Для вирішення цієї ситуації та забезпечення споживачів водою при відключеннях електрики на низці насосних станцій водоканалу, там де дозволяє потужність, були встановлені сучасні дизельні генератори.

Проте, використання джерел автономного живлення не гарантує цілодобового водопостачання, до якого звикли споживачі “Інфоксводоканалу”, та викликає запитання: чому вода постійно зникає на годину. Це пояснюється технологічними умовами роботи самих насосних станцій. Будь-яка зупинка обладнання, після навіть короткочасного знеструмлення, та переведення його на резервне живлення від генератора потребує певного часу. Насосна станція перезапускається, до того ж потрібен проміжок часу для наповнення водою трубопроводів по місту.
Така ж сама пауза у водопостачанні відбувається і при зворотньому переході від живлення від генератора на основне від електромережі.

Будь-який відступ від технологічних вимог у цій процедурі може призвести до аварійних ситуацій на водопровідних мережах.

Тому звертаємось до споживачів із проханням поставитися з розумінням до ситуації, коли при відключеннях електроенергії та використання генераторів вода з’являється не одразу.

У свою чергу, співробітники “Інфоксводоканалу” продовжують працювати у режимі 24/7, щоб місто постійно було з водою.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top