Новини

Британія застерігає Путіна не використовувати теракт в РФ для посилення війни, — The Telegraph

Російські медіа поширили фейкові відеозаписи з українськими посадовцями

Велика Британія застерігає російського президента Володимира Путіна не використовувати теракт у Підмосков’ї як виправдання для посилення війни. Про це повідомляє The Telegraph.

Високопоставлене джерело служби безпеки Британії зазначає, що бажання Путіна звинуватити Україну не дивне, оскільки він намагається ще більше обдурити російський народ, вдаючи, що всередині Росії немає незгоди.

«Він (Путін, — ред.) не повинен використовувати цей сфабрикований зв’язок як будь-який привід для посилення своєї незаконної війни в Україні», — заявляють джерела.

Голова Комітету у закордонних справах Палати громад Алісія Кернс зазначила, що російські медіа поширили фейкові відеозаписи з українськими посадовцями, намагаючись звинуватити Україну і надати Путіну привід для подальших звірств.

«Немає жодних ознак будь-якого зв’язку (теракту, — ред.) з Україною, а також жодних достовірних підстав припускати їхню причетність», — сказала вона.

Нагадаємо, ввечері у п’ятницю, 22 березня в місті Красногірськ у Підмосков’ї кілька озброєних чоловіків у камуфляжі вчинили стрілянину в торговому центрі «Крокус Сіті Хол».

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top