Новини

Польща могла б збити російську ракету, — Міноборони встигла б врятувати поляків

Польща мала можливість збити цю ракету

Під час повітряної тривоги в ніч на 24 березня російська ракета залетіла на територію Польщі всього на 39 секунд, перед тим як змінила курс і попрямувала в бік Львова. Польща мала можливість збити цю ракету, але не зробила цього, адже вона не становила загрози, адже не проникла досить глибоко всередину країни. Про це заявив радник міністра оборони Мечислав Бенек, передає Wiadomosci.

Міноборони Польщі висловило впевненість, що якби цього ранку російська ракета пролетіла ще трохи далі, вглиб країни, її б встигли збити ще до того, як та б наробила лиха.

Тоді по боєголовці відпрацювали б з винищувачів F-16. Чотири борти літаків (два польські та два американські) якраз підняли з цією метою, заявив радник міністра оборони Польщі Мечислав Бєнєк.

«Чергові пари F16 встигли б збити об’єкт… Ракети, які мають пілоти на борту, могли б збити об’єкт, якби він пішов глибше, загрожував», — цитує Wiadomosci.

Видання нагадує, що рано вранці російська боєголовка «протаранила» небо Польщі, порушивши повітряний простір країни-члена НАТО на 39 секунд.
Снаряд летів на висоті 400 метрів з розгоном у 800 км/год. Ракета змогла залетіти вглиб країни на 1,5-2 км — її фіксували радари поблизу міста Осердов Люблінського воєводства. Як відомо, 24 березня крилаті боєголовки були спрямовані Москвою для ударів по містах Західної України.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top