Новини

США допоможуть Україні побудувати «армію майбутнього» — Блінкен

Блінкен наголосив, що Захід продовжить підтримувати Україну

Міністр закордонних справ США Ентоні Блінкен зустрівся з урядом Фінляндії в Гельсінкі в п’ятницю та виступив з промовою щодо ситуації з безпекою в Європі. Також він зазначив, що Захід продовжить підтримувати Україну.

У своїй промові Блінкен висловив надію на довготривалий мирний план для України. Він не представив конкретних шляхів встановлення миру в Україні, але глава МЗС наголосив, що принципом мирних переговорів буде повага до територіального суверенітету України.

Під час свого візиту до Гельсінкі, держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що Росія зазнала «повного стратегічного провалу», коли вирішила розвʼязати війну проти України.

«Агресивна війна Путіна проти України є стратегічним провалом», – сказав Блінкен.

Державний секретар підкреслив, що Сполучені Штати разом з партнерами та Україною працюють над пошуком мирного плану, який дозволить завершити війну.

«Ми підтримаємо зусилля Бразилії, Китаю чи будь-якої іншої країни, якщо вони допоможуть знайти шлях до справедливого і тривалого миру», – додав він.

Блінкен наголосив, що Захід продовжить підтримувати Україну. США допоможуть Україні побудувати «армію майбутнього».

«Це означає — сучасні військово-повітряні сили, інтегровану протиповітряну та протиракетну оборону, сучасні танки і бронемашини, національний потенціал для виробництва боєприпасів, а також навчання й підтримку для зміцнення бойової готовності сил і техніки», — додав Блінкен.

За його словами, переговори між Києвом та Кремлем можуть відбутися лише з позиції сильної України, здатної захищати себе від будь-якої агресії. Тож інвестиції в сильну Україну, вважає Блінкен, жодним чином не шкодять дипломатії, а прокладають до неї шлях.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top