Інтерв'ю

Україна готова до контрнаступу, — Зеленський в інтерв’ю WSJ

Зеленський відповів на слова Трампа, який хотів би завершити війну «за 24 години»

Президент Володимир Зеленський запевнив, що станом на зараз Україна вже готова до контрнаступу.  Про це він сказав в інтерв’ю The Wall Street Journal.

«Я вважаю, що на сьогодні ми готові це робити. Ми б хотіли деякі речі мати, але ми не можемо чекати на це місяці. Ми дуже віримо в успіх, я не знаю, скільки нам знадобиться часу».

Президент назвав Patriot зброєю, яка просто «вимикає Росії можливість залякувати десятки мільйонів людей».

Американська зенітно-ракетна система Patriot — це єдина зброя, яка може збивати деякі види російських ракет, тому Україні потрібно більше таких систем.

«На сьогодні єдина зброя, яка спроможна зупиняти деякі види ракет РФ, які вона застосовує по нашому цивільному населенню, школах, інфраструктурі, енергетичній системі, єдина система у світі — це Patriot. Це навчила ця війна», — сказав президент.

За його словами, для захисту від російських атак Україні потрібно 50 батарей Patriot. Тільки тоді росіяни втратять можливість залякувати десятки мільйони людей.

Зеленський відповів на слова Трампа, який хотів би завершити війну «за 24 години»

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що «не зрозумів» слова колишнього президента США Дональда Трампа про те, що він би завершив повномасштабну війну за одну добу, посадивши Київ і Москву за стіл переговорів.

«Я не зрозумів, чому Дональд Трамп казав, що за 24 години посадив би Путіна і Зеленського за стіл переговорів і завершив війну. Він міг тоді це зробити, коли він був. Але цього не відбулося. Так, питання було не таке гостре – тому що не було повномасштабного вторгнення. Але були окуповані наші території», – зазначив президент.

Зеленський визнав, що у такій ситуації, в якій перебуває Україна, можливі зміни турбують; тому що ситуація може змінитися і на краще, і на гірше.

Зеленського запитали, наскільки він турбується з приводу впливу майбутніх виборів у США на допомогу Україні і чи хотів би з цих міркувань завершити війну до того часу.

«Звісно хотілось би завершити війну якомога швидше. Це не пов’язано з адміністрацією – буде вона така сама чи зміниться. Президент Байден – він президент під час повномасштабної війни, і він допоміг нам більше, ніж президент Трамп. Але при цьому потрібно розуміти, що тоді не було повномасштабної війни і я не знаю, як би діяв Трамп», – відповів Зеленський.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top