Наука та технології

Індія увійшла до історії: вперше земний апарат приземлився біля Південного полюса Місяця

Індія стала четвертою країною, яка взагалі змогла посадити свій апарат на Місяці

Індія стала першою країною, що посадила космічний корабель біля південного полюса Місяця після того, як спроба Росії приземлити свій шатл «Місяць-25» у цьому ж районі закінчилася невдачею через несправність двигуна. Ще жоден космічний апарат не приземлявся в цьому регіоні, тому Індія стала першою країною у світі, яка змогла це зробити. Про це повідомляє Bloomberg.

Chandrayaan-3 (Чандраян-3) — індійський космічний корабель, що стартував минулого місяця, здійснив м’яку посадку о 18:04 за місцевим часом (16:04 за київським часом) у середу, 23 серпня, після того, як російський Місяць -25 врізався на Місяць у неділю.

Індійський місяцехід під назвою Pragyan або Wisdom призначений для аналізу хімічного складу поверхні Місяця та пошуку води протягом одного місячного дня, що еквівалентно 14 дням на Землі.

Також Індія стала четвертою країною, яка взагалі змогла посадити свій апарат на Місяці після США, Китаю та СРСР, пише Space.

«Цей успіх належить усьому людству, і він допоможе іншим країнам у майбутніх місіях на Місяць», — заявив прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді під час відеодзвінка з Південної Африки, де він перебуває на саміті країн-учасниць БРІКС.

Цей успіх належить усьому людству, і він допоможе іншим країнам у майбутніх місіях на Місяць», — заявив прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді під час відеодзвінка з Південної Африки, де він перебуває на саміті країн-учасниць БРІКС.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top