Новини

У Пентагоні заявили про спроби Росії порушити роботу Starlink в Україні

США мають намір створити в космосі свою мережу урядових супутників для зв’язку

Росія намагається заглушити зв’язок Starlink в Україні, але безуспішно, заявив командувач космічними силами Сполучених Штатів Америки генерал Ченс Зальцман в інтерв’ю The Washington Post.

Зальцман розповів, що космічна оборона США зараз вразлива, так як більшість їх розвідувальних і комунікаційних можливостей розміщена на декількох супутниках, які можуть бути легкою здобиччю.

США мають намір створити в космосі свою мережу урядових супутників для зв’язку та інших цілей за аналогією зі Starlink. У квітні було запущено перші 10 супутників, до кінця року буде відправлено ще 18, наступного року – 160, а глобальна мета – вивести на низьку навколоземну орбіту до 1000 супутників.

У цьому розповсюдженні низькоорбітальних супутників космічні сили США слідують за революцією малих супутників, розпочатою сузір’ям Starlink, запущеним SpaceX Ілона Маска, додав генерал.

За словами Салтцмена, поширення такого масиву супутників «є набагато складнішою проблемою».

«Насправді ми спостерігаємо наслідки цього в Україні за допомогою сузір’я Starlink. Росіяни намагаються його придушити, але безуспішно».

Космос зараз неминуче є сферою потенційного конфлікту. Місія, прямо сказав Зальцман, полягає в «перевазі в космосі — захищати наших, відкидати їх». У нас є Космічні сили, і вони повинні стати більшими та впливовішими, щоб виконувати свою роботу.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top