Економіка

Масштабний фестиваль збере амбасадорів відомих українських брендів в Одесі

міра

26 травня.

Проєкт MIRA ART PLATFORM, за підтримки рейтингового агентства «ElitExpert» та міжнародного модельного агентства «ROYAL FAMILY MODELS», організовує в Одесі 26 травня Фестиваль українських брендів «WOW ART UKRAINE – Мистецтво вільних людей».

Захід покликаний об’єднати людей, які у важкий час війни продовжують активно популяризувати українську культуру та ідентичність у світовому просторі: українську мову, бренди, мистецтво, артистів, співаків та музикантів. Тобто все, що асоціюється із Україною.

Засновник та ідейний натхненник MIRA ART PLATFORM Міра Удовиченко розповіла, що метою заходу є об’єднання амбасадорів всього українського та презентація величі й багатогранності української культури та мистецтва у всіх проявах.

удовиченко

«Ми закохуємо українців в українське від щирого серця до щирих сердець. Мета нашого фестивалю — об’єднання представників мистецької спільноти для взаємовигідної творчої співпраці. Мова йде про підтримку українських брендів та надання благодійної допомоги організаціям, діяльність яких спрямована на розвиток українського мистецтва для дітей, адже мистецтво – це дуже ефективна арт-терапія. Сьогодні популяризація української культури та мистецтва як в Україні, так і всьому світі, є важливою складовою боротьби за нашу незалежність», — розповіла Міра Удовиченко.

Також вона зазначила, що «фестиваль надасть відповіді на сотні питань «чому?». Наприклад, чому культура під час війни — це важливо? Чому вишиванки та хустки — аксесуари, що досі актуальні в сучасній Україні? Чому жінки-волонтерки є символом незламної України? Чому всі навколо говорять про важливість особистого бренду? Чому варто знати про ДНК жіночих архетипів?

Учасниками фестивалю українських брендів «WOW ART UKRAINE – Мистецтво вільних людей» стануть відомі українські дизайнери, художники, інфлюєнсери, знакові представники бізнес-спільноти, меценати, громадські діячі та ЗМІ.

Засновниця рейтингового агентства «ElitExpert» — партнера фестивалю, — медіаексперт Олена Овчиннікова, у свою чергу, наголосила на важливості підтримки українських брендів, які продовжують працювати в країні та підтримувати економіку і культуру.

«Для нашого агентства одним з пріоритетів в роботі є інформаційна підтримка українського бізнесу, культури та благодійників. Фестиваль «WOW ART UKRAINE» об’єднує в собі саме ці три складові категорії суспільства. Ми раді долучитись до організації та проведення заходу, задля підтримки українських брендів, мистецтва та талановитих людей», — розповіла Олена Овчиннікова.

Спікери фестивалю

На фестивалі «WOW ART UKRAINE – Мистецтво вільних людей» спікери з усієї країни поділяться своїми досвідом, поглядами та презентують свої бренди. Серед них:

Ірина Сагайдак, засновниця спільноти «Вільнодумні»: «Хустка – інструмент для популяризації культури. Мистецтво мейнстріму».

Роксоляна Шимчук, колекціонерка, етнографиня: «Українська вишита сорочка. Від прадавніх традицій до сучасних тенденцій».

Юрій Пузік, власник майстерні глюкофонів PUZZ Drums: «Музика як  подорож в глибину української душі. Таїнство візерунків глюкофонів».

Вадим Мороховський, голова правління ПАТ «БАНК ВОСТОК», засновник Музею сучасного мистецтва Одеси: «Значення культури під час війни».

Ольга Сороченко, експертка з психосоматики, бізнес коуч, заступник директора Агенції регіонального розвитку Одеської області: «Інструменти для особистого та професійного розвитку бренду».

Олена Омельченко: дизайнерка бренду OMiNA: «Магія натурального шовку».

Вікторія Головченко, практикуючий психолог, медіатор, тренер, автор навчальних програм: «ДНК жіночих архетипів».

Марія Колосовська, дизайнерка бренду mak_ua.style: «Сакральні символи закодовані у вишиванки».

Окрім того, арт-куратор Анна Мороховська проведе екскурсію по одноденній виставці «Між вчора та завтра», а поетеса Тетяна Милимко познайомить учасників фестивалю зі своїми віршами.

Фестиваль «WOW ART UKRAINE – Мистецтво вільних людей» стане постійно діючою платформою, на якій українські торгові марки та бренди матимуть можливість презентувати себе, укласти вигідні контракти та суттєво розширити коло своїх контактів і потенційних можливостей.

Де і коли

Захід відбудеться 26 травня 2024 року, з 12:00 до 20:00 в готелі «IL Decameron Luxury Design Hotel» за адресою: Одеса, вул. Леха Качинського, 10 (Польський узвіз).

Квитки

Вартість: донат — від 400 грн, два квитка – від 300 грн/шт.

Реєстрація за посиланням обов’язкова.

Беручи участь у фестивалі, ви також робите важливий внесок у підтримку української культури та мистецтва, та зможете надати благодійну підтримку талановитим дітям Одещини. Частина зібраних в рамках фестивалю коштів піде на реалізацію культурних проектів одеського БФ «Тримай», на підтримку творчих вихованців Кир’яківському ліцею Веснянської сільської ради Миколаївської області та на допомогу гуртку живопису «Центр дитячої та юнацької творчості» міста Світловодськ Кіровоградської області.

Партнери

Генеральний партнер — Корпорація нерухомості «Ковчег». Фестіваль також підтримали Агентство регіонального розвитку Одеській області, рейтингове агентство «ElitExpert», Marine Container Service, ТМ «Моршинська», ТМ «Мукко», БФ «Кран» та багато інших.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top