Казахстан

Ціна $100 000 та салон в етно-стилі: представлений перший казахський автомобіль (фото)

Під новим брендом Qoshcar випускатимуть гібриди та електромобілі

Під новим брендом Qoshcar випускатимуть гібриди та електромобілі. Авто з Казахстану планують експортувати до Європи, Америки та Азії.

Опубліковано офіційні фото першого казахського автомобіля. Його розробку розпочав стартап Qoshcar Automotive. Про це повідомляється на його офіційному сайті.

Qoshqar GT Vision 1 — елегантне туристичне купе

Компанія Qoshcar Automotive заснована в квітні 2022 року казахським бізнесменом Ільясом Жоламаном, який раніше займався продажем автомобілів BMW. У перекладі з казахського Qoshcar означає «міцний баран». Засновник бренду пояснив, що сила, упертість та витривалість тварини стали натхненням для творців авто.

Салон виконаний у традиційній стилістиці казахської юрти

Розробкою первістка Qoshqar GT Vision 1 займатимуться колишній дизайнер Renault Олексій Івашкевич та стиліст Василь Курков, який раніше працював у китайській компанії Nio. Вони створили обтічне туристичне купе з оригінальними асиметричними дверима, що піднімаються нагору.

Модель запропонують у гібридній та електричній версіях

Казахський автомобіль запропонують в електричній і гібридній версіях, що заряджаються. Оснащення включатиме систему очищення повітря в салоні. Тримісний інтер’єр виконають у стилістиці казахської юрти.

Випуск Qoshqar GT Vision 1 планують налагодити за 2-3 роки – для цього необхідно залучити 2 мільйони доларів інвестицій. Авто буде коштувати близько 100 000 доларів, а продавати його збираються у 30 країнах Європи, Америки та Азії.

Вартість купе становитиме близько 100 000 доларів

Пізніше лінійку поповнять кабріолет та позашляховий універсал. У перспективи обсяги виробництва планують довести до 4000 машин на рік.

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top