Експертний клуб

Якість, довіра, стабільність: купівля нерухомості у Туреччині з LAGOM PROPERTY

Спеціально для тих українців та мешканців інших країн, хто колись замислювався про можливість інвестування в турецьку нерухомість або просто шукав ідеальне місце для життя, ElitExpert взяв інтерв’ю у Хусейна Йонера (Hüseyin Öner), власника компанії LAGOM PROPERTY, яка поєднує два напрямки – агенції нерухомості та будівництва власних об’єктів.

Ми поговорили з ним про секрети успішного ведення бізнесу, про те, чим саме компанія залучає іноземних клієнтів і які перспективи очікують на ринок нерухомості Туреччини в найближчому майбутньому.

Почнемо з найголовнішого. Які переваги надає компанія LAGOM PROPERTY для клієнтів при придбанні нерухомості на півдні Туреччини порівняно з конкурентами?

Головним пріоритетом компанії є встановлення довіри між нами та нашими клієнтами, тому кожному інвестору, який хоче купити нерухомість у нашому регіоні, ми приділяємо ексклюзивну увагу, встановлюємо з ним довірчі стосунки та намагаємось задовольнити будь-які його запити.

Чи можете ви розповісти про можливість отримання посвідки на проживання чи громадянства Туреччини для іноземних інвесторів, у тому числі українців, які купують нерухомість через ваше агентство?

Справді, Туреччина — це не лише мальовнича природа, неймовірні пляжі та багата історія, це ще й чудові можливості для інвесторів. Коли ви купуєте житло в Туреччині, ви не тільки купуєте квартиру або будинок, а, за великим рахунком, вкладаєтеся у власне майбутнє, отримуючи можливість жити і відпочивати в одному з наймальовничіших куточків світу.

Компанія LAGOM PROPERTY надає повну інформацію та підтримку у питаннях отримання посвідки на проживання, і співпраця з нами максимально спрощує цей процес, роблячи його швидким та безпечним.

Якщо говорити коротко, то для отримання посвідки на проживання в Туреччині придбана нерухомість повинна коштувати не менше 75 000 доларів США. Щодо турецького громадянства через інвестиції, то необхідно вкласти не менше 400 тисяч доларів, претендент повинен проживати в Туреччині протягом 5 років з дати подання заяви та знати турецьку мову. Також є безліч інших нюансів, про кожен з яких ми надаємо детальну інформацію нашим клієнтам.

Які регіони на півдні Туреччини найбільш популярні серед іноземних покупців, і чому?

В останні роки в південному регіоні Туреччини іноземними громадянами було здійснено величезну кількість угод з нерухомістю, і ця тенденція лише посилюється. Район Аланья в регіоні Анталія займає перше місце за цими продажами. Аланія з її історичною та природною красою та екологічно чистим повітрям (адже в Аланії немає заводів) стала найбільш привабливим для інвесторів містом.

Міста Анталія та Мерсін також займають провідні місця з продажу нерухомості на південному узбережжі Туреччини. Основними причинами вибору цих регіонів є чисте повітря, природна краса, температура морської води і дуже хороше ставлення до іноземців. Грунтуючись на відгуках наших клієнтів, можна сказати, що вкладення коштів у нерухомість цих районів – це не тільки вигідна інвестиція, а й інвестиція у комфортне та якісне проживання.

Як ви забезпечуєте високу якість будівництва, на які критерії ви орієнтуєтеся?

Ми починаємо з вибору першокласних будматеріалів і на кожному етапі будівництва проводимо ретельний контроль якості, щоб забезпечувати як стійкість до стихійних лих, так і тривалий термін служби наших об’єктів. При цьому екологічний дизайн, якість будівництва та вишуканий зовнішній вигляд наших проектів говорять самі за себе. Наша команда надає особливої ​​уваги деталям, щоб забезпечити максимальний комфорт для наших клієнтів у найкоротші терміни.

Який процес супроводу ви надаєте своїм клієнтам?

Співробітники LAGOM PROPERTY супроводжують клієнта на всіх етапах, починаючи з пошуку нерухомості та вибору об’єкта та закінчуючи оформленням усіх необхідних документів. Вже в момент прильоту наших клієнтів до Туреччини ми зустрічаємо їх, організуємо проживання, потім показуємо нашим клієнтам бажану нерухомість у різноманітних варіантах. Загалом ми керуємо всіма етапами угоди, роблячи процес покупки для клієнтів зовсім легким. І навіть якщо клієнт повертається додому, наша команда продовжує дбати про всі юридичні нюанси – ми швидко виконуємо процеси передачі, купівлі, продажу та інші транзакції наших клієнтів за наданою ними довіреністю.

З якими країнами та партнерами співпрацює ваше агентство, і як це може бути корисним для іноземних клієнтів?

Наша компанія має зв’язки з Україною, Казахстаном, Німеччиною та іншими країнами. Причому наша команда надає потенційним інвесторам усю необхідну інформацію ще до того, як вони приїдуть до Туреччини.

Чи можете ви розповісти про типові побажання та очікування ваших клієнтів з різних країн?

Незалежно від того, звідки приїжджають наші клієнти – з Німеччини, України чи Казахстану – їх поєднує мрія про будинок у мальовничому та спокійному куточку Туреччини. І хоча їхні побажання та запити можуть відрізнятися, наша головна мета – зробити їхню мрію реальністю, перевершивши всі очікування. І говорячи без зайвої скромності, нам це вдається, про що свідчать сотні задоволених покупців та вдало завершених угод.

Чому важливо звертатися до LAGOM PROPERTY при покупці житла, враховуючи, що деякі люди вважають за краще купувати нерухомість безпосередньо, без посередників?

 У світі нерухомості не все так просто, як здається — зустрічаються і пастки, і підводне каміння. Саме тому LAGOM PROPERTY бере всі можливі проблеми, з якими неминуче зіткнеться самостійний покупець на себе. Ми цінуємо довіру наших клієнтів та гарантуємо прозорість, безпеку та якісний сервіс на кожному етапі угоди.

На жаль, останніми роками в секторі нерухомості спостерігаються деякі негативні явища, жертвами яких стають клієнти, які бажають придбати будинок. Тому наше завдання — дати можливість нашим клієнтам швидко та зручно придбати нерухомість без будь-яких «підводних каменів».

Які терміни та процедури зазвичай супроводжують процес купівлі нерухомості в Туреччині через ваше агентство, включаючи отримання необхідних дозволів?

Купівля нерухомості — це значний крок, і ми розуміємо важливість кожної деталі цього процесу. Залежно від фінансових можливостей клієнтів, крім покупок за готівку, ми пропонуємо гнучкі умови платежу, включаючи розстрочку від 12 до 24 місяців.

Консультуючи наших клієнтів, ми детально описуємо ціни та варіанти розстрочення компаній, з якими ми маємо угоди.

Які додаткові послуги чи переваги можуть отримати клієнти, які працюють з вашим агентством – наприклад, управління нерухомістю, пошук орендарів тощо?

Навіть після завершення угоди наші відносини з клієнтами не закінчуються. Ми завжди готові прийти на допомогу у будь-яких питаннях, пов’язаних із вашою нерухомістю. Ми допомагаємо нашим клієнтам у вирішенні будь-якої проблеми, з якою вони можуть зіткнутися у Туреччині, роблячи процес володіння нерухомістю максимально комфортним. Наприклад, це і підбір місця проживання, і питання з набуттям громадянства, і вирішення проблем у державних установах чи банках, і навіть прибирання та обслуговування будинку. Якщо клієнт хоче здавати свою нерухомість в оренду, то ми допоможемо знайти надійних орендарів, а також займемося оформленням всіх необхідних документів.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top