Економіка

США обмежують торгівлю з 42 китайськими компаніями через підтримку російської армії

США

У п’ятницю, 6 жовтня, Міністерство торгівлі США додало 42 китайські компанії до державного списку експортного контролю через їх підтримку військової та оборонно-промислової бази Росії – підтримку, яка включає постачання американських інтегральних схем, повідомляє Reuters.

Також обмеження отримали ще сім компаній з Фінляндії, Німеччини, Індії, Туреччини, Об’єднаних Арабських Еміратів і Великої Британії, які були додані до списку експортного контролю США.

Схеми містять мікроелектроніку, яку Росія використовує для систем точного наведення в ракетах і безпілотниках, запущених проти цивільних цілей в Україні, йдеться в заяві Міністерства торгівлі США.

«Сьогоднішні доповнення до Переліку організацій дають чітке повідомлення: якщо ви постачаєте російському оборонному сектору технології американського походження, ми дізнаємося про це та вживемо заходів», — сказав у заяві помічник міністра з питань експорту Метью Аксельрод.

Китай назвав дії США «економічним примусом і одностороннім залякуванням».

«Сполучені Штати повинні негайно виправити свою неправильну практику і припинити необґрунтоване придушення китайських компаній», — йдеться в заяві Міністерства торгівлі Китаю.

Компанії додаються до списку організацій США, якщо Вашингтон вважає їх загрозою національній безпеці або зовнішній політиці США. Тоді постачальникам необхідно надати ліцензії, які зазвичай важко отримати, перш ніж відправляти товари організаціям зі списку.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top