Новини

Супутникові знімки показали можливе постачання зброї із Північної Кореї до Росії

северная корея россия

Залізничний рух через кордон Північної Кореї та Росії зріс з минулого місяця через невідомий вантаж. Корейський аналітичний центр Beyond Parallel, що базується в США, вивчив супутникові зображення вагонів і транспортних засобів між двома країнами та виявив, що трафік «набагато більший», ніж у будь-який період останніх п’яти років, повідомляють Fox News.

«Після саміту Кім-Путін супутникові зображення станом на 5 жовтня 2023 року зафіксували вкрай високий рівень руху вантажних вагонів на залізничній станції Туманганг у Північній Кореї, розташованій на кордоні Північної Кореї та Росії», — пише Beyond Parallel у звіт, опублікований у п’ятницю.

У звіті далі йдеться: «У світлі вчорашньої заяви урядовця США про те, що Північна Корея почала передавати артилерію Росії, ймовірно, що ці поставки призначені для підтримки Росії у її війні з Україною».

На залізничній станції Туманганг у Північній Кореї спостерігається постійне зростання кількості вантажних вагонів. Станом на 6 жовтня було задокументовано приблизно 73 вагони, порівняно з максимальною кількістю в 20.

северная корея россия

«З огляду на те, що Кім Чен Чен Ин і Путін обговорювали деякі військові обміни та співпрацю на своєму недавньому саміті, різке збільшення залізничного сполучення, ймовірно, вказує на постачання Північною Кореєю зброї та боєприпасів до Росії», — стверджує Beyond Parallel.

северная корея россия

Нещодавно Путін приймав лідера Північної Кореї Кім Чен Ина, щоб обговорити потенційну угоду про зброю, хоча жоден з лідерів не підписав жодної офіційної угоди до кінця шестиденної поїздки. Повідомляється, що Північна Корея отримає від Росії передову збройову техніку та постачання продовольства в обмін на більше боєприпасів і артилерії.

«Північна Корея — країна у відчаї. Майже всі її відсторонили, у країні масовий голод — якщо ви збираєтеся звернутися за допомогою до північнокорейців, це крайній засіб», — сказав Сет Джонс, директор Програми міжнародної безпеки та Проекту транснаціональних загроз у Центрі стратегічних і міжнародних досліджень.

Щоб завжди бути в курсі найважливішого, читайте нас у Telegram

Коментарии

Последние

Найактуальніші новини та аналітичні матеріали, ексклюзивні інтерв'ю з елітою України та світу, аналіз політичних, економічних та суспільних процесів в країні та за кордоном.

Ми на мапі

Контакти

01011, м. Київ, вул. Рибальська, 2

Телефон: +38-093-928-22-37

Copyright © 2020. ELITEXPERT GROUP

To Top